התקשרו עכשיו 03-7744322

רשלנות רפואית

משרדנו מוביל בתחום תביעות הרשלנות הרפואית, מטפל ומייצג ציבור רב של תובעים  ובני משפחותיהם בתיקי רשלנות רפואית נגד רופאים, קופות חולים , בתי חולים, מוסדות רפואיים וכיו"ב בנושאים כגון: אבחון לקוי, רשלנות במהלך טיפול רפואי, ניתוח, שהות במוסד רפואי  וכיו"ב.
משרד עו"ד בלקר הינו בעל מומחיות וניסיון רב ביותר בהתנהלות מול חברות הביטוח בתחום זה.
לצורך הוכחת רשלנות רפואית ו/או מחדל בטיפול הרפואי יש צורך להצטייד בחוות דעת מומחים רפואיים הן לעניין הרשלנות הרפואית , והן לעניין הנזק שנגרם למטופל. לא ניתן להגיש תביעה בתחום הרשלנות הרפואית בלא חוות דעת מומחה רפואי.
 משרדנו עובד עם מיטב המומחים הרפואיים בארץ בכל שטחי הרפואה.
קיימים מגוון של מקרים בתחום הרשלנות הרפואית כגון: 
 • רשלנות רפואית באיבחון או במעקב  הטרום לידתי שגרמו ללידת וולד פגוע או נכה, כדוגמת אי אבחון מומים מולדים, מקרים בהם נולד וולד פגוע עקב רשלנות בבדיקת האולטרסאונד או בדיקת בדיקת מערכות מורחבת בה לא אובחנו מומים וכיו"ב.
 • רשלנות רפואית בלידה
 • רשלנות רפואית בהריון
 • רשלנות באבחון -  כגון איחור באבחון של אירוע מוחי
 • רשלנות בביצוע בדיקות פולשניות כגון קולונסקופיה, ERCP וכיו"ב.
 • רשלנות בחדר הניתוח כגון כוויה  של המטופל בחדר הניתוח עקב התלקחות כתוצאה מדיאתרמיה, השארת פד בבטנה של מנותחת בניתוח קיסרי וכיו"ב. רשלנות בניתוחי גב כגון ניתוח עמוד שדרה שגרמו לשיתוק, צניחת כף רגל , מח, לב, עיניים וכיו"ב.
 • רשלנות בעת השהות בביה"ח ו/או מוסד שגרמו לנכות או מוות.
 • תביעות רשלנות עקב איחור באיבחון של מחלות כגון סרטן
 • תביעות רשלנות בתחום הקוסמטי הנגרמות עקב טיפולים קוסמטיים כגון: אפילציה, לייזר
 • רשלנות רפואית בתחום רפואת השיניים
 • רשלנות רפואית בתחום רפואת המשפחה
 ראוי לזכור על מנת לבדוק קיומה של רשלנות רפואית  - יש להצטייד ראשית בכל הרישומים הרפואיים הרלבנטיים מבי"ח ו/או המוסד הרפואי ו/או קופ"ח במלואם , ולדרוש את התיק המלא, כולל גיליון אשפוז, גיליון סיעודי וכיו"ב.
רצוי להתייעץ עם עו"ד מיומן ומצוי בתחום  בטרם נקיטת צעדים כלשהם במידה והנך סבור כי אתה או מי ממשפחתך נפגע עקב רשלנות רפואית.
חשוב לציין כי משרדנו עורך את הבדיקה הראשונית לבדיקת קייס של רשלנות רפואית ללא עלות, הבדיקה נערכת מול מיטב המומחים בתחומים השונים, ובמידה ויש קייס, שכר  טרחת עו"ד משולם באחוזים, על בסיס זכיה בתיק, לאחר קבלת הפיצוי בסיום התיק.
 מחפש עורך דין לתביעת רשלנות רפואית? פנה עוד היום למשרדנו שהנו בעל ניסיון עתיר בתחום.
רשלנות רפואית
אנא הזן את השם שלך.
אנא הזן מספר טלפון תקין.
אנא הזן הודעה.

באיזה שלב חשוב שאפנה לעורך הדין במקרה של רשלנות רפואית?

חשוב להיוועץ עם עורך דין הבקי בתחום סמוך ככל האפשר למועד מתן הטיפול הרשלני, כך יוכל עורך הדין לבחון את פרטי המקרה בצורה אותנטית ולבדוק את הנזק בצורה ממשית יותר. כמו כן ככל שנפנה מוקדם יותר כך יוכל עורך הדין לבנות אסטרטגיה שתוכל להביא לנפגע פיצוי משמעותי יותר. 

כיצד ניתן לאסוף את החומר הרפואי הקשור ברשלנות?

הלקוח יוכל לחתום לעורך הדין על ייפוי כח וויתור סודיות רפואית וכך יוכל עורך הדין לאסוף את החומר ממחלקת רשומות רפואיות שיש בכל מוסד רפואי. לחילופין יוכל הלקוח לעשות זאת גם בעצמו. 

את מי תובעים ברשלנות רפואית?

תשובה זו היא מורכבת ומשתנה ממקרה למקרה בהתאם לנסיבות, חשוב להיות מלווה על ידי עורך דין בקי בתחום על מנת שיוכל לזהות את הגורם הרשלני ולתבוע אותו, וכך לא ייגרם בזבוז זמן ומשאבים מיותר

איך נדע מהם סיכויי התביעה?

עורך דין בקי בתחום בסיועו של מומחה רפואי יוכל לנבא ללקוח את סיכויי הצלחת התביעה, לאחר שקיבלו את כל החומר הרפואי הקשור במקרה. 

האם חובה לצרף חוות דעת רפואית לתביעה?

תקנות סדרי הדין מחייבות הגשת חוות דעת רפואית משפטית לצורך הגשת תביעה, על מנת להרים את נטל ההוכחה. חשוב לזכור כי חוות דעת משפטית רפואית יכולה להגיע לעשרות אלפי ש"ח בתחום זה. 

תוך כמה זמן ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית?

חוק ההתיישנות קובע 7 שנים מיום שאירע המעשה הרשלני ועד להגשת תביעה.