התקשרו עכשיו 03-7744322

סיפורי הצלחה

א׳ הגיע למשרדנו, לאחר שהיה כ-70 חודשים בהליך פשיטת רגל, כולו כבוי ומיואש, חובות של 2.5 מיליון ש״ח, לא מגיש דוחות ובקושי משלם את התשלום החודשי שהושת עליו, מבקש: תעזרו לי, אני רוצה לפתוח דף חדש בחיי, הסתבכתי שלא באשמתי, יש לי בעיות נפשיות וניסיתי להתאבד, לא מצליח לישון בלילות, המנהל המיוחד בתיק פשיטת הרגל הגיש בקשה לסלק אותו מההליך בשל המחדלים שצבר. עבדנו קשה, הגשנו בקשה לתיאור מצבו העגום לבית המשפט, נפגשנו עם המנהל המיוחד ודיברנו על לבו. היום, 8 חודשים אחרי, קיבל אפשרות להפטר = מחיקת החובות תמורת סכום של 47,000 ש״ח. השבוע נכנס למשרדי כולו מחויך מאושר ואמר לי: הכנסתם אור לחיי.

סיפוק אדיר.

ש׳ סב ל-5 נכדים, הגיע אלי מודאג מאוד, הציג בפניי תיק שנפתח לו בהוצאה לפועל. ש׳ מעולם לא הסתבך בחובות ולא היו לו מעולם תיקים בהוצאה לפועל, חש כי השמיים נפלו עליו. מבירור קצר שערכנו גילינו כי התיק נפתח בשל שטר חוב שלכאורה ש׳ חתום עליו. שטר חוב של 5 מיליון ש״ח, שטר חוב שחתימתו של ש׳ זויפה עליו. משרדנו הגיש עבור ש׳ התנגדות לביצוע שטר בהוצאה לפועל, והתיק בשל הסכום הכספי הגבוה עבר לדיון בבית משפט המחוזי בלוד. בימים אלה ממש, ש׳ נפסק כי לא חתימתו של ש׳ מתנוססת על השטר וכי בעצם היא זויפה ולפיכך השטר אינו תקף. אין לתאר את השמחה שחזרה לפניו של ש׳.

חשוב לפנות לעו״ד מקצועי בתחום כי עו״ד מקצועי נותן לך גב, נותן לך ביטחון ונותן לך כח.

עוד סיפור הצלחה מרגש: י׳ פנתה למשרדנו באמצע שנת 2016, לאחר תאונת עבודה שעברה בשנת 2013 בהגיעה למשמרת כאחות בבית חולים, שם החליקה על משטח רטוב ונחבלה ברגלה, והיא כבר בת 64. השבוע לאחר משא ומתן מפרך הצלחנו להגיע להסדר פשרה בסך של 150,000 ש״ח.

תחושת הניצחון של נ׳ מהיום וגם תחושת הניצחון שלי: נ׳ מסובך כבר שנים בהוצאה לפועל , ומשלם מדי חודש את צו התשלומים שכנראה לא יסתיים לעולם. נ׳ פנה אלי בייאוש ושאל: מה עושים? כמה זמן אני יכול עוד לשאת את העננה הכבדה הזו מעלי? אז זהו.. לא יותר, בדיון שהתקיים היום בהוצאה לפועל, נ׳ קיבל הפטר מכל חובותיו וקם מחר לבוקר חדש, נקי מחובות, אין לתאר את רגעי האושר הללו.

שוב סיפור הצלחה: בדרך לסיוע וליווי של לקוחות מן השורה שחשים ״קטנים״ מול חברות הביטוח הענקיות והבשורה שלנו היא להוציא אותם גדולים. ש נפצע במהלך משחק פיינטבול ונותרה לו צלקת אסתטית בלבד, כנגד זאת קיבל ש סכום של 110,000 שח מחברת הביטוח המבטחת את הפיינטבול, סיפוק אדיר לסייע לחלשים ולהוציא אותם חזקים ומחוזקים.

ג׳ פנתה למשרדנו וביקשה שנגיש עבורה בקשה לאיחוד תיקים וקביעת צו תשלומים, וזאת לאחר שלא עמדה בצו תשלומים קודם שקבע לה בית המשפט.
הגשנו בשמה של ג׳ בקשה להכרזתה כחייבת מוגבלת באמצעים, תוך איחוד תיקיה אך רשמת ההוצאה לפועל דחתה את בקשתנו.
ג׳ נותרה חסרת אונים בין היתר לנוכח העובדה כי חשבונה בבנק עוקל ועננה כבדה נוספת ריחפה מעל לראשה- עיקול משכורתה.
במסגרת היעוץ המשפטי שנתנו לג' המלצנו לה להגיש ערעור על החלטת הרשמת, פעולה מורכבת ולא פשוטה
אך לנגד עיננו עמדה טובתה של ג' ויצירת האפשרות עבורה לנסות ולהגיע להסדר כך שתוכל לשלם את חובותיה אך להמשיך ולכלכל את עצמה בכבוד.
בדיון לא פשוט שהתקיים היום מול גופים גדולים כמו בנקים ולאחר שהצגנו לשופט טיעונים משכנעים ורציניים , הפך בית המשפט את החלטת רשמת ההוצאה לפועל והורה על איחוד תיקיה של ג' תוך הכרזתה כחייבת מוגבלת באמצעים וזאת כפי שביקשנו.

אין סיפוק אדיר מלראות לקוח שבע רצון,מאושר ומלא תקווה לפתיחת דף חדש נקי מחובות..