התקשרו עכשיו 03-7744322

נעים להכיר

ייצוג משפטי נכון נותן לך כוח, נותן לך גב, נותן לך ביטחון – משרד עו"ד בלקר

משרד עו"ד בלקר הינו משרד מוביל העוסק בתחום חדלות הפירעון, טיפול בחובות, הסדרים מול הבנקים וחייבים בהוצאה לפועל. וכן בתחום  הנזיקין: תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות תלמידים ותאונות בכלל, תביעות מול חברות הביטוח , רשלנות רפואית ועוד.

המשרד נותן שירותי ליווי וייעוץ משפטי בתחומים הבאים:

  • טיפול בחובות והגעה להסדרים מול הבנקים: ניהול מו"מ מול הבנקים והנושים השונים והגעה להסדרים נוחים שימנעו טיפול באמצעות הוצאה לפועל.
  • ייצוג חייבים בהוצאה לפועל: ניהול מו"מ עם נושים בהוצאה לפועל, איחוד תיקים לחייב והכרזת חייב מוגבל באמצעים, קביעת צו תשלומים, הפטר בהוצאה לפועל, הסרת הגבלות על חייבים כגון: הסרת עיקולים בבנקים, הסרת עיקולי משכורת, חידוש רישיון נהיגה, ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ ועוד.
  • ליווי הלקוח בהליך חדלות פירעון: הגשת בקשה לצו כינוס נכסים, הכנה לחקירה אצל המנהל המיוחד, הגשת דוחות דו חודשיים למנהל המיוחד, הכנה להפטר, ייצוג בדיון ההפטר וקבלת ההפטר המיוחל.
  • דיני ביטוח: התמודדות מול הדחיות של חברות הביטוח בביטוחים השונים: ביטוחי סיעוד, חיים, תאונות אישיות, תאונות תלמידים, תאונות דרכים, ביטוחי בריאות ועוד.
  • תביעות נזקי גוף: טיפול בתביעות נזקי גוף בתאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות תלמידים, תאונות ברחוב, בקניון, בתחנת דלק ובכל מקום אחר.
  • עריכת ייפוי כוח מתמשך: טיפול בעריכה והפקדה של ייפוי כח מתמשך שהנו מסמך משפטי המופקד בידי האפוטרופוס הכללי.

 

המומחיות שלנו היא במציאת הפתרונות הטובים ביותר עבור הלקוח

יתרונו הגדול של המשרד טמון בניסיון העשיר שיש לעו"ד בלקר בתחום הביטוח, אותו היא מכירה מבפנים ומבחוץ מעל ל- 15 שנים. ידע זה מאפשר לה לזהות את הדרך הטובה ביותר להתנהל מול הגופים השונים, ובמשולב עם הניסיון והידע המשפטי, היא מומחית בהכרות עם המוצרים ופוליסות הביטוח כמו גם במו"מ מול חברות הביטוח.

מייצגת אנשים, נותנת את הלב

דווקא בשעת משבר, דווקא אל מול גופי בירוקרטים גדולים, זהו המקום בו נמדדים אנשים.

משרדי חרט על דגלו את ערך האנושיות לצד המקצועיות והיסודיות, אני רואה את האנשים מאחורי מספרי התיקים, אני מתחברת אל הסיפורים, מזדהה עם הכאב והקושי, ועושה כל שביכולתי המקצועית והאישית על מנת לתת ללקוחותינו את היתרון והייצוג המשפטי המקצועי ביותר שניתן.

המשרד הוא משרד בוטיק השומר על יחס אישי ללקוחותיו, תהליכי הליווי הינם אישיים והתקשורת מתבצעת ישירות עמנו ולא דרך גורמי תיווך, כך בכל רגע ורגע יודע הלקוח מה קורה. מבחינתנו תהליך מוצלח נמדד גם בתוצאה משפטית מצוינת אך גם בחוויה אישית נעימה ומכבדת.

הכלים אשר עומדים לשרותינו ולשירות לקוחותינו:

על מנת לייצג את תביעת הלקוח באופן הטוב ביותר המשרד מקפיד להעמיד לרשות הלקוח את מירב ומיטב הכלים המשפטיים ומלווה באופן קבוע על ידי צוות רופאים מן הבכירים בישראל ובמומחים נוספים. אנו מעמידים לרשות לקוחותי שורה של אנשי מקצוע מובחרים בעלי ניסיון וידע מעמיק, הבקיאים היטב בתחומי הפעילות השונים.

לקביעת פגישת יעוץ ראשונית להערכת סיכוי התביעה ללא התחייבות או תשלום!

 

DSC_8863

יש לך שאלה? התלבטות? מזמינים אתכם להתלבט איתנו...